Butterfly

  •                           Salón
  •                           Úvod
  •                           Referencie
  •                           Informácie
  •                           Galéria
  •                           Cenník
  •                           Kontakt

Butterfly

           Nechty spolu s pleťou a vlasmi prezrádzajú náš momentálny zdravotný stav. Ak Vám nechýbajú žiadne vitamíny a o ruky sa pravidelne staráte, sú nechty pevné, pružné a sfarbené do ružova.
           Síce sú upravené ruky s pestovanými nechtami vizitkou dokonalej dámy, iba máloktorá sa môže popýšiť dokonalými prirodzenými nechtami :).
           Ku krásnym nechtom si môžte pomôcť vhodnou stravou, pravidelnou starostlivosťou, či siahnuť po radách odborníkov. Slabé a krehké nechty sú hlavným príznakom toho, že telu chýba vápnik a bielkoviny.
           Proti štiepeniu a lámaniu sa odporúča konzumovať veľa mlieka a mliečnych výrobkov, ktoré sú bohaté na vápnik. Vitamín D si môžte doplniť z rybieho tuku, sardiniek a tuniaka. Ak máte slabé nechty, pomôžu vám potraviny s vysokým obsahom železa. Konzumujte preto veľa orieškov a rastlinného oleja. Pre pekné a zdravé nechty musíte organizmu zabezpečiť aj dostatočný príjem zinku, selénu a horčíka. Ak vám tieto látky chýbajú v strave, začnite používať prípravky, určené špeciálne na nechty, vlasy a pokožku.


           Ak vaše nechty aj tak nespĺňajú Vaše predstavy, siahnite po istom prostriedku, ktorým je japonská manikúra alebo gelové nechty.Japonská manikúra:

           Ak ste este nepočuli o revolučnej japonskej manikúre, tak je najvyšší čas ju vyskúšať. Predovšetkým, ak vás trápia lámavé, slabé a ryhované nechty. Práve tento problém vám pomôže odstrániť japonská manikúra, ktorá nechty pomocou vitamínov, minerálov a výživných látok ozdravuje a dodáva im vysoký lesk.


Gelové nechty:

           Pekne upravené nechty patria k snom nejednej z nás, no nie každá ich máme krásne od prírody. Ak aj vy patríte do tejto skupiny, možno je načase vyskúšať modeláž gélovych nechtov, pri ktorej sa vaše nechty predľžia a ozdobia. Ich výhoda je aj v trvácnosti lakov-neolupuje sa tak rýchlo ako pri prírodných nechtoch.